Nesta Tekli Berjer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nesta Tekli Berjer

KT1410007179
6.200 TL 7.750 TL %20
6.820 TL 8.525 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 6.200 TL
Toplam
6.820 TL
7.750 TL
6.200 TL
7.750 TL
Berjer
6.820 TL
6.200 TL
6.820 TL
6.200 TL
Toplam
6.200 TL6.820 TL

Ürün Özellikleri

Nesta Tekli Berjer, şık tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle öne çıkan bir berjer koltuktur. Ev dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katın. Hemen inceleyin! 

Nesta Tekli Berjer, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren bir parçadır. Bu berjer koltuk, modern ve zarif tasarımıyla dikkat çekerken aynı zamanda konforlu oturma deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Nesta Berjer, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla vücudunuzun doğal şeklini takip eder ve maksimum destek sağlar.

Evinizin her köşesine uyum sağlayan Nesta Berjer, şık detaylarıyla dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katmaktadır. Oturma odası, salon veya yatak odası gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Nesta Berjer, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bir seçenek arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Kaliteli işçilik ve estetik tasarımıyla evinizde özel bir köşe oluşturacaktır.

İnegölsofa Nesta Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

Modern, rahatlık ve konforu sevenlere hitap eden bir koltuk takımıdır.

Renk değişikliği yapabilirsiniz.

İskelet fırınlanmış gürgen ağacı malzemesinden yapılmıştır.

İskelet ağaçlarının nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum yumuşaklığı orta serttir.

Oturum minderi malzemesi 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Ayak malzemesi ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak ve kasa renk seçenekleri bulunmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer758085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı