Web Sitesine Özel

Nesta Köşe Koltuk Takımı

KT1410007180
34.000 TL 40.000 TL %15
37.400 TL 44.000 TL %15
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 34.000 TL
Toplam
37.400 TL
40.000 TL
34.000 TL
40.000 TL
Köşe Koltuk
37.400 TL
34.000 TL
37.400 TL
34.000 TL
Toplam
34.000 TL37.400 TL

Ürün Özellikleri


Nesta Köşe Koltuk Takımı, şık ve modern tasarımıyla yaşam alanınıza özel bir dokunuş katmak için tasarlanmıştır. Bu köşe takımı, rahatlık ve estetiği bir araya getiren bir seçenektir. Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Nesta Köşe Takımı, geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için konforlu bir deneyim sunar. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahat bir oturma pozisyonu sağlar. Şık detayları ve göz alıcı tasarımıyla evinizin dekorasyonuna modern bir hava katar.

Ucuz köşe takımları arayanlar için Nesta Köşe Takımı ideal bir seçenektir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasıyla bütçenizi zorlamadan şık bir köşe takımına sahip olabilirsiniz. İnegöl Sofa kalitesi ve Nesta Köşe Takımı'nın şıklığı ile evinizin atmosferini yenileyin!

Nesta Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Nesta köşe koltuk takımı modelidir.

Ölçü; 260*160 cm’dir.

Yatak olma özelliği vardır.

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Keten kumaş renk seçenekleri vardır.

Ayak malzemesi ahşap malzemeden üretilmiştir.

Teslimat ve kurulum işlemi alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Ölçü 260*160 cm

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk260*1609580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı