Nesta Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nesta Koltuk Takımı

KT1410006042
38.590 TL 48.500 TL %21
42.451 TL 53.351 TL %21
Takım İçeriği
Nesta Koltuk Takımı1 x 38.590 TL
Berjer 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
Toplam
42.451 TL
48.500 TL
38.590 TL
48.500 TL
Nesta Koltuk Takımı
Berjer 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
38.590 TL
38.590 TL
Berjer
6.820 TL
6.200 TL
3'lü Koltuk
17.930 TL
16.300 TL
Toplam
38.590 TL42.451 TL

Ürün Özellikleri

Nesta Koltuk Takımı, şık, konforlu yapısıyla öne çıkar. Ucuz koltuk takımı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin.     

Nesta Koltuk Takımı, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla oturma alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlayacak bir seçenektir. Bu 3+3+1 koltuk takımı, geniş oturma kapasitesiyle aileniz ve misafirleriniz için ideal bir çözümdür.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Nesta Koltuk Takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapıya sahip olan oturma yüzeyleri, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Şık detaylarıyla dikkat çeken tasarımı, evinizin dekorasyonuna zarif bir dokunuş katmaktadır.

Nesta Koltuk Takımı, uygun fiyatıyla da dikkat çeken bir seçenektir. Yüksek kaliteye sahip olmasıyla birlikte bütçenizi zorlamadan şık bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Evinizin yaşam alanlarına modern ve şık bir atmosfer kazandırmak için Nesta Koltuk Takımı tam size göre!

İnegölsofa Nesta Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 3+3+1'den oluşmaktadır.

Nesta Koltuk Takımı, modern, rahatlık ve konforu sevenlere hitap eden bir koltuk takımıdır.

Renk değişikliği yapabilirsiniz.

İskelet fırınlanmış gürgen ağacı malzemesinden yapılmıştır.

Üçlü kanepeler yatak olma özelliğine sahiptir.

Mekanizma özelliği CCS sırttan dönmeli mekanizma kullanılmıştır.

İskelet ağaçlarının nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum yumuşaklığı orta serttir.

Oturum minderi malzemesi 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Ayak malzemesi ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak ve kasa renk seçenekleri bulunmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer758085
3'lü Koltuk2209464

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı