Natura Üçgen Yan Sehpa - İnegölSofa
Mobilya

Natura Üçgen Yan Sehpa

TU1410018173
7.990 TL 8.940 TL %11
8.785 TL 9.830 TL %11
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 7.990 TL
Toplam
8.785 TL
8.940 TL
7.990 TL
8.940 TL
Yan Sehpa
8.785 TL
7.990 TL
8.785 TL
7.990 TL
Toplam
7.990 TL8.785 TL

Ürün Özellikleri

Natura Üçgen Yan Sehpa, oturma odanızın tarzını tamamlayan şık bir tamamlayıcı aksesuardır. Dayanıklı malzemeden üretilmiş ve geniş bir yüzeye sahiptir. 

Natura Yan Sehpa, oturma odalarınızın tarzını ve işlevselliğini tamamlayan şık bir tamamlayıcı aksesuardır. Bu yan sehpa, estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda kullanışlı bir depolama alanı sağlar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Natura Yan Sehpa, uzun ömürlü kullanım için sağlamlık ve dayanıklılık sunar. Geniş ve düz bir yüzeye sahip olan sehpa, çay, kahve, kitap veya dergi gibi eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bir alan sunar.

Şık ve minimalist tasarımıyla Natura Yan Sehpa, her türlü oturma odası dekorasyonuyla mükemmel bir uyum sağlar. İnce detaylar ve kaliteli işçilik, yaşam alanınıza zarafet katar.

Natura Yan Sehpa, oturma odalarınızın fonksiyonelliğini artıran ve aynı zamanda estetik bir dokunuş sunan mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır.

Takım içeriğinde 1 adet Natura Yan Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı