Musk Ceviz Şifonyer - İnegölSofa
Çok Satan

Musk Ceviz Şifonyer

YOT1410017931
7.584 TL 9.480 TL %20
8.344 TL 10.430 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 7.584 TL
Toplam
8.344 TL
9.480 TL
7.584 TL
9.480 TL
Aynalı Şifonyer
8.344 TL
7.584 TL
8.344 TL
7.584 TL
Toplam
7.584 TL8.344 TL

Ürün Özellikleri

Şıklığı ve kullanışlılığı bir arada sunan Musk ceviz şifonyer, kıyafetlerinizi düzenlemek ve hazırlanma rutininizi kolaylaştırmak için ideal bir seçenek.

Musk ceviz şifonyer, şıklığı ve kullanışlılığı bir arada sunan bir mobilyadır. Aynalı tasarımıyla dikkat çeken bu şifonyer, odanıza zarif bir dokunuş katmak için ideal bir seçimdir.

Geniş ve işlevsel çekmecelere sahip Musk şifonyer, kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Aynalı bölümü ise günlük hazırlanma rutininizde size pratik bir kullanım sunar.

Ahşap yapısı ve özenle işlenmiş detaylarıyla Musk şifonyer, dayanıklılığı ve kaliteyi bir araya getirir. Estetik bir görünümle birlikte uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır.

Musk şifonyer, yatak odaları, giyinme odaları veya koridorlar gibi farklı mekânlarda şıklık ve depolama alanı sunar. Aynalı şifonyer modelleri arasında öne çıkan bu parça, fonksiyonellik ve tarzı bir araya getirir.

İnegölsofa Musk Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Musk Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1304589

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı