Musk Ceviz Konsol - İnegölSofa
Çok Satan

Musk Ceviz Konsol

YOT1410017933
11.566 TL 13.950 TL %18
12.727 TL 15.350 TL %18
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 11.566 TL
Toplam
12.727 TL
13.950 TL
11.566 TL
13.950 TL
Aynalı Konsol
12.727 TL
11.566 TL
12.727 TL
11.566 TL
Toplam
11.566 TL12.727 TL

Ürün Özellikleri

Zarif tasarımıyla dikkat çeken Musk Ceviz konsol, ahşap rengi ve işlevsel yapısıyla öne çıkar. Ev dekorasyonunuzu tamamlayan bir parça. Hemen Keşfedin!  

Musk ceviz konsol, zarif tasarımı ve dayanıklı ahşap yapısıyla dikkat çeken bir mobilyadır. Ceviz rengi ile odanıza sıcak bir hava katan bu konsol, hem işlevsel hem de dekoratif bir parçadır.

Geniş bir üst yüzeye sahip Musk konsol, dekoratif eşyalarınızı sergilemek veya günlük kullanım için kullanışlı bir alan sunar. Ayrıca altında bulunan çekmeceleri, evraklarınızı veya kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Ahşap detayları ve özenle işlenmiş detaylarıyla Musk konsol, kalite ve estetiği bir araya getirir. İnce işçilik ve sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım için idealdir.

Musk konsol, herhangi bir oturma odası, giriş veya koridor gibi mekânlarda şıklık ve kullanışlılık sunar. Ahşap konsol modelleri arasında öne çıkan bu parça, evinize sıcaklık ve zarafet katmaktadır.

İnegölsofa Musk Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Musk Aynalı Konsol bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2004582

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı