Musk Ceviz Komodin - İnegölSofa
Çok Satan

Musk Ceviz Komodin

YOT1410017930
2.664 TL 3.330 TL %20
2.928 TL 3.660 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 2.664 TL
Toplam
2.928 TL
3.330 TL
2.664 TL
3.330 TL
Komodin
2.928 TL
2.664 TL
2.928 TL
2.664 TL
Toplam
2.664 TL2.928 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve kullanışlı Musk Ceviz Komodin, modern tasarımı ve geniş saklama alanıyla yatak odanızı tamamlar. Doğal ceviz rengiyle evinize uyum sağlar. Keşfet!

Musk komodin, şık ve kullanışlı bir tamamlayıcı aksesuar olarak yatak odanıza zarif bir görünüm kazandırır. İnce detayları ve modern tasarımıyla dikkat çeken bu komodin, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir seçimdir.

Geniş çekmeceleri ve dayanıklı yapısıyla Musk komodin, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Fonksiyonel tasarımıyla gece lambası, kitap veya kişisel eşyalarınızı yanınızda bulundurmanızı sağlar.

Farklı renk ve malzeme seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlayan Musk komodin, yatak odası dekorasyonunuza stil ve düzen katmaktadır. Kaliteli işçilik ve estetik detaylar, bu komodini özel kılar.

Musk komodin, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren bir parçadır. Yatak odanızın atmosferini tamamlayan bu komodin, fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunar.

İnegölsofa Musk Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Musk Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604546

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı