Musk Ceviz Gardırop - İnegölSofa
Çok Satan

Musk Ceviz Gardırop

YOT1410017928
18.576 TL 23.220 TL %20
20.432 TL 25.540 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 18.576 TL
Toplam
20.432 TL
23.220 TL
18.576 TL
23.220 TL
Dolap
20.432 TL
18.576 TL
20.432 TL
18.576 TL
Toplam
18.576 TL20.432 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımıyla Musk ceviz gardırop, ideal bir dolap çözümüdür. Kaliteli malzemeyle üretilmiş, şıklık ve düzeni bir arada sunar.

Musk Ceviz Gardırop, şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımıyla ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir. Bu dolap, geniş iç hacmi ve düzenli bölmeleriyle kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Çeşitli askılık alanları, raf sistemleri ve çekmece birimleriyle giysilerinizi kolayca organize edebilir ve erişilebilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca, aynalı kapakları sayesinde pratik bir şekilde giyinme deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Musk gardırop, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Estetik detayları ve şık görünümüyle dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katar.

Farklı renk ve boyut seçenekleriyle, tarzınıza ve mekânınıza uygun bir gardırop seçebilirsiniz. Fonksiyonellik, şıklık ve kaliteyi bir araya getiren Musk gardırop, evinizin düzenli ve güzel görünmesini sağlar.

İnegölsofa Musk Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Musk Dolap bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap25063212

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı