Münih 4'lü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Münih 4'lü Koltuk

KT1410008783
30.648 TL 38.310 TL %20
33.712 TL 42.140 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 30.648 TL
Toplam
33.712 TL
38.310 TL
30.648 TL
38.310 TL
4'lü Koltuk
33.712 TL
30.648 TL
33.712 TL
30.648 TL
Toplam
30.648 TL33.712 TL

Ürün Özellikleri

Geniş ve şık Münih 4'lü koltuk, modern tasarımı ve rahat oturma alanıyla öne çıkar. Ev dekorasyonunuz için mükemmel bir seçenektir. Şimdi inceleyin!      

Münih 4'lü koltuk, ferah bir oturma alanı sunan geniş bir oturma ünitesidir. Modern tasarımı ve şık detaylarıyla dikkat çeker. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun süre dayanıklılık sağlar.

Bu koltuk takımı, evinizin oturma odasına şıklık ve konfor katmak için ideal bir seçimdir. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için konforlu bir deneyim sunar.

Estetik çizgileri ve özenle işlenmiş detaylarıyla mekana zarafet ve modern bir hava katar. Yumuşak minderleri ve ergonomik tasarımıyla rahat bir oturma deneyimi sunar.

İnegölsofa Münih Dörtlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 adet dörtlü koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir. 

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk2709085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı