Web Sitesine Özel

Monte Carlo Komodin

YOT1410017979
4.284 TL 5.355 TL %20
4.713 TL 5.891 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.284 TL
Toplam
4.713 TL
5.355 TL
4.284 TL
5.355 TL
Komodin
4.713 TL
4.284 TL
4.713 TL
4.284 TL
Toplam
4.284 TL4.713 TL

Ürün Özellikleri

Monte Carlo komodin, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan bir tamamlayıcı aksesuardır. Yatak odaları, oturma odaları veya salonlar için mükemmel bir ek parça olarak kullanılabilir.

Bu komodin, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. Dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Geniş depolama alanı ve kullanışlı çekmece özellikleri ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Monte Carlo komodin, mekânınıza zarif bir dokunuş katar. Mobilyalarınızla uyumlu renk ve tarz seçenekleri ile dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olur.

İnegölsofa Monte Carlo Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Monte Carlo Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604844

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Ağustos 2024 - 15 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı