Mono Yataklı 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Mono Yataklı 3'lü Koltuk

KT1410007164
21.500 TL 26.875 TL %20
23.650 TL 29.563 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 21.500 TL
Toplam
23.650 TL
26.875 TL
21.500 TL
26.875 TL
3'lü Koltuk Yataklı
23.650 TL
21.500 TL
23.650 TL
21.500 TL
Toplam
21.500 TL23.650 TL

Ürün Özellikleri

Modern, kullanışlı Mono Yataklı 3'lü Koltuk, şık ve fonksiyon bir modeldir. 3'lü koltuk modelleri için hemen inceleyin ve rahatlığın keyfini çıkarın!    

Mono Yataklı 3'lü Koltuk, şık ve pratik bir çözüm sunarak yaşam alanlarınızı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Gündüzleri şık bir oturma alanı olarak kullanabileceğiniz bu koltuk, geceleyin konforlu bir yatak haline dönüşebilir.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Mono 3'lü koltuk yatak, dayanıklılığı ve rahatlığı bir araya getirir. Yumuşak minderleri ve geniş oturma alanı sayesinde konforlu bir deneyim sunar.

Modern tasarımıyla dekorasyonunuza uyum sağlar ve yaşam alanınıza şıklık katar. Ayrıca, farklı renk ve kumaş seçenekleriyle kişisel tercihlerinizi yansıtabilirsiniz.

Mono 3'lü koltuk yatak, konfor ve fonksiyonelliği bir araya getiren bir seçenektir, evinizde şık ve çok amaçlı bir alan oluşturmanızı sağlar.

Mono 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Koltuk iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Kumaş Türü Kolay temizlenebilir dokuma keten kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özelliği 32 DNS sünger kullanılmaktadır.

Yatak Özelliği Sırtta var olan atlama mekanizma ile yatak olabilmektedir.

Ayak ve Klapa Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir ve siyah renk uygulanmıştır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2239772

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı