Mono Plus Tekli Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Mono Plus Tekli Koltuk

KT1410007167
7.104 TL 8.880 TL %20
7.816 TL 9.770 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 7.104 TL
Toplam
7.816 TL
8.880 TL
7.104 TL
8.880 TL
1'li Koltuk
7.816 TL
7.104 TL
7.816 TL
7.104 TL
Toplam
7.104 TL7.816 TL

Ürün Özellikleri

Tekli koltuk modelleri arasında öne çıkan Mono Plus Tekli Koltuk, modern tasarımı ve konforuyla dikkat çekiyor. Şıklığı evinize taşıyın! Hemen İnceleyin!

Mono Plus tekli koltuk, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir koltuktur. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan tekli berjer, uzun ömürlü kullanım sağlar. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayabilir ve yaşam alanlarınıza stil katabilirsiniz.

Mono Plus tekli berjer, oturma odalarınızı tamamlayan bir parça olarak öne çıkar. Şık ve modern tasarımıyla evinizdeki atmosferi güçlendirir.

İnegölsofa Mono Plus Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşuyor.

Sünger: Soft Sünger

Ayak: Metal

Kasa: Ceviz

Kumaş İçeriği İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk807585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı