Mono Plus 4'lü Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Mono Plus 4'lü Koltuk

KT1410007170
26.800 TL 33.500 TL %20
29.480 TL 36.850 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 26.800 TL
Toplam
29.480 TL
33.500 TL
26.800 TL
33.500 TL
4'lü Koltuk
29.480 TL
26.800 TL
29.480 TL
26.800 TL
Toplam
26.800 TL29.480 TL

Ürün Özellikleri

Koltuk modelleri arasında yer alan Mono Plus 4'lü koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getirir. Yaşam alanınıza hava katar. İncele ve Kaliteyi hisset!   

Mono Plus 4'lü koltuk takımı, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir seçenektir. Geniş oturma alanı, yüksek kaliteli malzemeleri ve modern tasarımıyla dikkat çeker.

Dayanıklı yapısı ve rahat minderleri sayesinde uzun süreli kullanıma uygun bir seçenektir. Ayrıca farklı renk ve doku seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar.

Mono Plus 4'lü koltuk takımı, yaşam alanlarınıza zarafet ve şıklık katarken aynı zamanda rahat bir oturma deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu koltuk takımı, evinizde keyifli anlar geçirmenizi sağlar.

İnegölsofa Mono 4'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Dörtlü Koltuktan oluşuyor.

Sünger: Soft Sünger

Ayak: Metal

Kasa: Ceviz

Kumaş İçeriği İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk2609772

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı