Mono Plus 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Mono Plus 3'lü Koltuk

KT1410007385
23.500 TL 29.375 TL %20
25.850 TL 32.313 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 23.500 TL
Toplam
25.850 TL
29.375 TL
23.500 TL
29.375 TL
3'lü Koltuk
25.850 TL
23.500 TL
25.850 TL
23.500 TL
Toplam
23.500 TL25.850 TL

Ürün Özellikleri

Modern 3'lü koltuk modelleri arasında öne çıkan Mono Plus, şık tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle beğeni kazanıyor. Ev dekorasyonunuza stil katın!     

Mono Plus 3'lü koltuk, modern tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle öne çıkan bir seçenektir. Geniş ve konforlu minderleri sayesinde keyifli bir oturma alanı sunar.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan 3'lü koltuk, uzun süreli kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar ve yaşam alanlarınıza modern bir hava katmaya yardımcı olur.

Mono Plus 3'lü koltuk, şık tasarımıyla dikkat çeken bir parçadır. Salonunuzun odak noktası olacak ve aynı zamanda konforlu bir dinlenme alanı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

İnegölsofa Mono 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Üçlü Koltuktan oluşuyor.

Sünger: Soft Sünger

Ayak: Metal

Kasa: Ceviz

Kumaş İçeriği İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2239772

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı