Mono Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Mono Koltuk Takımı

KT1410007163
45.590 TL 63.250 TL %28
50.150 TL 69.576 TL %28
Takım İçeriği
Mono Koltuk Takımı1 x 45.590 TL
3'lü Koltuk Yataklı 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
50.150 TL
63.250 TL
45.590 TL
63.250 TL
Mono Koltuk Takımı
3'lü Koltuk Yataklı 2 adet
Berjer 1 adet
45.590 TL
45.590 TL
3'lü Koltuk Yataklı
23.650 TL
21.500 TL
Berjer
8.360 TL
7.600 TL
Toplam
45.590 TL50.150 TL

Ürün Özellikleri

Rahat koltuk takımı seçenekleri arasında yer alan Mono koltuk takımı, şıklığı ve konforu bir arada sunar. Salon için ideal bir tercih! Hemen inceleyin!  

Mono koltuk takımı, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bir seçenektir. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleriyle konforlu bir deneyim sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk takımı, uzun süreli kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

Modüler tasarımı sayesinde istediğiniz şekilde yerleştirme yapabilir ve yaşam alanınıza uygun bir düzen oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve kumaş seçenekleri ile dekorasyonunuza kolayca uyum sağlar.

Mono koltuk takımı, hem ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oturma grubu sağlar hem de şık ve modern bir görünüm sergiler. Salonlarınıza ferah bir hava katan bu takım, yaşam alanlarınızı tamamlar.

İnegölsofa Mono Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 2 Adet Üçlü ve 1 Adet Berjerden oluşmaktadır (3+3+1).

Kullanılan Malzeme Koltuk iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Kumaş Türü Kolay temizlenebilir dokuma keten kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özelliği 32 DNS sünger kullanılmaktadır.

Yatak Özelliği Sırtta var olan atlama mekanizma ile yatak olabilmektedir.

Ayak ve Klapa Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir ve siyah renk uygulanmıştır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2239772
Berjer807585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı