Mono Berjer Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Mono Berjer Koltuk

KT1410007384
7.600 TL 9.500 TL %20
8.360 TL 10.450 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 7.600 TL
Toplam
8.360 TL
9.500 TL
7.600 TL
9.500 TL
Berjer
8.360 TL
7.600 TL
8.360 TL
7.600 TL
Toplam
7.600 TL8.360 TL

Ürün Özellikleri

Modern Mono Berjer Koltuk, şık ve konforulu bir modeldir. Berjer koltuk modelleri arasından tercihinizi yapın ve yaşam alanınıza özel bir dokunuş katın! 

Mono berjer koltuk, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza tarz katıyor. Rahat oturumu ve ergonomik yapısıyla konforlu bir deneyim sunuyor. Yumuşak minderleri ve yüksek sırt desteğiyle dinlenme ve keyif zamanlarınızı daha da özel hale getiriyor.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Mono berjer koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Kaliteli işçilik detaylarına sahip olan berjer koltuk, estetik ve zarif bir görünüm sergiler.

Ev dekorasyonunuza uyum sağlayacak çeşitli renk ve doku seçenekleri sunar. İster oturma grubunun tamamlayıcısı olarak kullanın, ister tek başına odak noktası olarak tercih edin, Mono berjer koltuk her zaman tarzınızı yansıtacak.

Mono Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Koltuk iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Kumaş Türü Kolay temizlenebilir dokuma keten kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özelliği 32 DNS sünger kullanılmaktadır.

Yatak Özelliği Sırtta var olan atlama mekanizma ile yatak olabilmektedir.

Ayak ve Klapa Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir ve siyah renk uygulanmıştır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer807585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı