Ersin Doğan Collection

Monaco Tekli Berjer

KT1410007062
9.514 TL 11.892 TL %20
10.465 TL 13.081 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 9.514 TL
Toplam
10.465 TL
11.892 TL
9.514 TL
11.892 TL
1'li Koltuk
10.465 TL
9.514 TL
10.465 TL
9.514 TL
Toplam
9.514 TL10.465 TL

Ürün Özellikleri

 

Monaco Tekli Berjer koltuk, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bir parçadır. Tekli berjer modelleri arasında öne çıkan bu ürün, evinizin herhangi bir köşesinde zarif bir oturma alanı oluşturmanızı sağlar.

Yumuşak minderleri ve ergonomik tasarımıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Sırt dayama desteği ve rahat kollarıyla uzun saatler boyunca keyifli bir şekilde dinlenebilirsiniz. Ayrıca, şık kumaş veya deri seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar ve dekorasyonunuza zarafet katar.

Monaco berjer koltuk, tek başına veya diğer mobilyalarla kombinlenerek kullanılabileceği gibi, Monaco koltuk takımıyla da tamamlanabilir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

İnegölsofa Monaco Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk757797

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı