Modi Akıllı Orta Sehpa - İnegölSofa

Modi Akıllı Orta Sehpa

TU1410014758
5.489 TL
6.149 TL
Takım İçeriği
Sehpa1 x 5.489 TL
Toplam
6.149 TL 5.489 TL
Sehpa
6.149 TL
5.489 TL
6.149 TL
5.489 TL
Toplam
5.489 TL6.149 TL

Ürün Özellikleri

Modi Akıllı Orta Sehpa, şık tasarımı ve kullanışlı depolama alanıyla odanızın merkezinde yer alır. Estetik ve fonksiyonellik bir arada! Fiyatları incele! 

Modi Akıllı Orta Sehpa, yaşam alanınızı tamamlayan şık ve işlevsel bir orta sehpadır. Zarif tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, odanıza sofistike bir atmosfer katarken aynı zamanda kullanışlı bir depolama alanı sunar.

Orta sehpa, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve özenli işçilikle tamamlanmıştır. Geniş bir tablası ve altında yer alan rafıyla, kitaplarınızı, dergilerinizi veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Modi tamamlayıcı ürün, dekorasyon tarzınıza uyum sağlayan çeşitli renk ve desen seçenekleri sunar. Yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katan bu sehpa, fonksiyonelliğiyle de beklentilerinizi karşılar.

Takım içeriğinde 1 adet Modi Sehpa bulunmaktadır.

Fonksiyonellik: Akıllı Sehpa 

Sehpa Üst Tabla Malzemesi: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir. 

Sehpa Fonksiyonu: Özel mekanizması sayesinde sehpa, masaya dönüşebilmektedir. 

Üst Yüzey Malzemesi: Suntalam 

Form: Dikdörtgen
Ek Bilgiler:

Kenar Bandı İçin 0,4 mm PVC Kullanılmaktadır. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz 

Teslimat Tarihi: 5-7 Gün içerisinde teslim edilir. 

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sehpa80/1608355

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı