Moda Dinlenmeli Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Moda Dinlenmeli Koltuk

KT1410002501
45.591 TL 63.400 TL %29
50.150 TL 69.740 TL %29
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 45.591 TL
Toplam
50.150 TL
63.400 TL
45.591 TL
63.400 TL
Köşe Koltuk
50.150 TL
45.591 TL
50.150 TL
45.591 TL
Toplam
45.591 TL50.150 TL

Ürün Özellikleri

Salonunuzun odak noktası olacak Moda Dinlenmeli Koltuk, Spor koltuk takımı modelleri arasında modern tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çekiyor.      

Moda dinlenmeli koltuk, modern ve spor bir tasarıma sahip olan salonunuzun odak noktası olacak bir seçimdir. Şık görünümü ve rahat yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen moda koltuk takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla dikkat çeker. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahat bir oturma pozisyonu sağlar.

Geniş renk ve desen seçenekleriyle kişisel tercihlerinizi yansıtabilir, salonunuzun dekorasyonuna uyum sağlayabilirsiniz. Şık detayları ve modern çizgileriyle mekânınıza dinamik bir hava katar.

İnegölsofa Moda Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Takım içeriği, 3+Relax ' dan oluşmaktadır.

Kumaş İçerği: Nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Yumuşak dokulu ithal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Fonksiyonellik: Yatak ve Sandık Özelliği Vardır.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir. Profil Kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu orta sertliktedir.

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite HR sünger kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Açıklama: Duvara sıfır çalışan yatak sistemi mevcuttur.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı