Çok Satan

Moda Ceviz Komodin

YOT1410017614
9.222 TL 11.528 TL %21
10.144 TL 12.680 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 9.222 TL
Toplam
10.144 TL
11.528 TL
9.222 TL
11.528 TL
Komodin
10.144 TL
9.222 TL
10.144 TL
9.222 TL
Toplam
9.222 TL10.144 TL

Ürün Özellikleri

Moda ceviz komodin, zarif ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Yatak odası veya oturma odası gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Şık tasarımıyla mekânınıza modern bir dokunuş katar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen moda komodin, uzun ömürlü kullanım sağlar. Çekmece ve raflarıyla depolama ihtiyaçlarınızı karşılar ve düzenli bir görünüm sunar.

Farklı renk ve boyut seçenekleriyle kişisel tercihlerinize uyum sağlayabilirsiniz. Minimalist çizgileri ve estetik detaylarıyla dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olur.

İnegölsofa Moda Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Moda Komodin bulunmaktadır.

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin654551

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı