Çok Satan

Moda Ceviz Gardrop

YOT1410007186
75.976 TL 94.970 TL %20
83.574 TL 104.467 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 75.976 TL
Toplam
83.574 TL
94.970 TL
75.976 TL
94.970 TL
Dolap
83.574 TL
75.976 TL
83.574 TL
75.976 TL
Toplam
75.976 TL83.574 TL

Ürün Özellikleri

Moda Ceviz Gardrop, şık ve pratik bir giyinme odası çözümü sunar. Kapaklı dolap tasarımıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilir ve odanızı derli toplu tutabilirsiniz.

Bu giyinme odası dolabı geniş iç hacmiyle bol miktarda depolama alanı sunar. Elbiselerinizi, ayakkabılarınızı, çantalarınızı ve diğer giysilerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, raf ve askılık sistemleri sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla erişebileceğiniz şekilde organize edebilirsiniz.

Moda dolap, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Estetik tasarımı ve şık detaylarıyla odanıza zarafet katarken, fonksiyonel yapısıyla da günlük kullanımınızı kolaylaştırır.

İnegölsofa Moda Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Dolaptan oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme İç aksamlar suntalam malzemeden üretilmiştir

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap27061225

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı