Çok Satan

Moda Aynalı Şifonyer

YOT1410007188
24.936 TL 31.170 TL %20
27.430 TL 34.287 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 24.936 TL
Toplam
27.430 TL
31.170 TL
24.936 TL
31.170 TL
Şifonyer ( Aynalı )
27.430 TL
24.936 TL
27.430 TL
24.936 TL
Toplam
24.936 TL27.430 TL

Ürün Özellikleri

Moda aynalı şifonyer, fonksiyonel ve şık bir depolama çözümüdür. Yatak odası veya giyinme odası gibi alanlarda kullanılan bu şifonyer, geniş çekmece ve dolaplarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen moda aynalı şifonyer, uzun ömürlü kullanım sunar. Aynalı yüzeyiyle odanıza ferahlık ve derinlik katar.

Zarif tasarımı ve detaylı işçiliğiyle dikkat çeken moda aynalı şifonyer, odanızın dekorasyonuna modern bir dokunuş sağlar.

İnegölsofa Moda Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Şifonyer + Aynasından oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme İç aksamlar suntalam malzemeden üretilmiştir

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1454583

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı