Mobi Altıgen Orta Sehpa - İnegölSofa

Mobi Altıgen Orta Sehpa

TU1410002246
8.590 TL 10.000 TL %15
9.449 TL 11.000 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 8.590 TL
Toplam
9.449 TL
10.000 TL
8.590 TL
10.000 TL
Orta Sehpa
9.449 TL
8.590 TL
9.449 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.449 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Mobi Altıgen Orta Sehpa, geniş tabla yüzeyi ve alt bölmesiyle depolama alanı sunar. Estetik tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katar.    

Mobi Altıgen Orta Sehpa, şık ve işlevsel bir orta sehpa seçeneğidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup uzun ömürlü bir kullanım sunar. Zarif tasarımıyla her türlü dekorasyon stilini tamamlar ve yaşam alanınıza şıklık katar.

Bu orta sehpa, geniş bir tabla yüzeyine sahiptir, böylece kitaplarınızı, dergilerinizi, çayınızı veya dekoratif objelerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ayrıca alt bölmesi sayesinde ek depolama alanı sağlar, böylece eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Mobi tamamlayıcı ürün, sağlam ve stabil yapısıyla güvenli bir kullanım sunar. Estetik detaylarıyla dikkat çeker ve her türlü oturma grubu veya koltuk takımı ile mükemmel bir uyum sağlar.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı