Mira Şönil Kumaş Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Mira Şönil Kumaş Üçlü Koltuk

KT1410015387
18.520 TL 22.124 TL %17
20.372 TL 24.336 TL %17
Takım İçeriği
Üçlü Koltuk Yataklı (Şönil)1 x 18.520 TL
Toplam
20.372 TL
22.124 TL
18.520 TL
22.124 TL
Üçlü Koltuk Yataklı (Şönil)
20.372 TL
18.520 TL
20.372 TL
18.520 TL
Toplam
18.520 TL20.372 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve çok yönlü Mira Şönil Kumaş Üçlü Koltuk, yüksek kaliteli kumaşıyla dikkat çeker. Geniş oturma alanı ve yataklı özelliğiyle konforlu bir seçenektir.

Mira Şönil Kumaş Üçlü Koltuk, şık tasarımı ve çok yönlü kullanımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Yüksek kaliteli sonil kumaş kullanılarak üretilmiştir, bu da hem şıklığı hem de dayanıklılığı bir arada sunar. Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sağlar.

Bu 3'lü kanepe, şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Fonksiyonel yapısıyla dikkat çeker; ihtiyaç duyduğunuzda kolayca yatak haline dönüşebilir. Yataklı özelliği, misafirlerinizi ağırlarken veya uzun süreli konaklamalar için uygun bir seçenektir.

Mira üçlü koltuk, sağlam yapısı ve estetik detaylarıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayabilir ve yaşam alanınıza şıklık katabilirsiniz.

İnegölsofa Mira Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Mira Üçlü Koltuk Yataklı (Şönil) bulunmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Üçlü Koltuk Yataklı (Şönil)2209780

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı