Web Sitesine Özel

Mira Sabit Berjer

KT1410015388
7.000 TL 8.750 TL %20
7.700 TL 9.625 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 7.000 TL
Toplam
7.700 TL
8.750 TL
7.000 TL
8.750 TL
Berjer
7.700 TL
7.000 TL
7.700 TL
7.000 TL
Toplam
7.000 TL7.700 TL

Ürün Özellikleri


Mira sabit berjer, konforlu ve şık bir tekli koltuk seçeneğidir. Yumuşak dolgulu minderleri ve ergonomik tasarımıyla rahat bir oturma deneyimi sunar. Her tarza uyum sağlayabilen çeşitli renk ve desen seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Mira berjer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Rahat bir oturma pozisyonu sağlayan sırt desteği ve kolçaklarıyla maksimum konfor sunar.

Ev dekorasyonunuzda odak noktası olacak Mira berjer, oturma odası, salon veya yatak odası gibi farklı mekânlarda şık bir detay olarak kullanılabilir. İnce detayları ve zarif tasarımıyla mekânınıza elegan bir hava katar.

İnegölsofa Mira Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Mira Berjer bulunmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer768496

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Haziran 2024 - 19 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı