Mina Çift Kişilik Lüx Karyola - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Mina Çift Kişilik Lüx Karyola

YOT1410017293
7.920 TL 9.900 TL %20
8.712 TL 10.890 TL %20
Takım İçeriği
Karyola1 x 7.920 TL
Toplam
8.712 TL
9.900 TL
7.920 TL
9.900 TL
Karyola
8.712 TL
7.920 TL
8.712 TL
7.920 TL
Toplam
7.920 TL8.712 TL

Ürün Özellikleri

Konforlu ve şık Mina Çift Kişilik Lüx Karyola, kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Ergonomik tasarımıyla uyku kalitenizi artırır, odanıza şıklık katar.  

Mina Çift Kişilik Lüx Karyola, konforlu ve şık bir uyku deneyimi için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen karyola, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar.

Ergonomik tasarımıyla uyumlu bir uyku pozisyonu sağlar ve vücudunuzun doğal şeklini destekler. Rahat bir yatak ve şık başlık ile odanıza şıklık katarken, uyku kalitenizi de artırır.

Mina karyola, kolay montaj özelliğiyle pratik kullanım sunar. Yatağınızı istediğiniz şekilde konumlandırabilir ve uygun yatak ölçüsünü seçebilirsiniz.

Şık ve işlevsel bir karyola arıyorsanız, Mina tam size göre. Yüksek kaliteli malzemeleri ve zarif tasarımıyla yatak odanızı dönüştürür.

İnegölsofa Mina Karyola (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mina Karyola bulunmaktadır. Baza opsiyoneldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola170212128

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı