Mina Aynalı Lüx Şifonyer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Mina Aynalı Lüx Şifonyer

YOT1410017295
10.360 TL 12.950 TL %20
11.400 TL 14.250 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 10.360 TL
Toplam
11.400 TL
12.950 TL
10.360 TL
12.950 TL
Aynalı Şifonyer
11.400 TL
10.360 TL
11.400 TL
10.360 TL
Toplam
10.360 TL11.400 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve kullanışlı Mina Aynalı Lüx Şifonyer, modern tasarımı ve geniş saklama alanıyla odanızı düzenler. Aynalı şifonyer ile şıklığınızı teyid edin!      

Mina Aynalı Lüx şifonyer, zarif ve kullanışlı bir parçadır. Şık tasarımıyla odanıza modern bir hava katarken, geniş saklama alanıyla da düzeni sağlar.

Aynalı şifonyer, günlük kullanımınız için idealdir. İhtiyaç duyduğunuz eşyaları düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve üzerindeki ayna ile kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Mina şifonyer, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Güvenli bir kullanım sağlamak için kaliteli işçilikle üretilmiştir.

Mina şifonyer, odanızı düzenlemek ve tarzınızı yansıtmak için mükemmel bir seçimdir. Estetik görünümüyle göz alıcı bir parça olacak ve odanızın atmosferini tamamlayacaktır.

İnegölsofa Mina Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mina Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1394585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı