2023 Model Web Sitesine Özel

Milton Tv Ünitesi

DVTU1410017724
34.992 TL 43.125 TL %19
38.491 TL 47.438 TL %19
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 34.992 TL
Toplam
38.491 TL
43.125 TL
34.992 TL
43.125 TL
TV Ünitesi
38.491 TL
34.992 TL
38.491 TL
34.992 TL
Toplam
34.992 TL38.491 TL

Ürün Özellikleri

 Milton TV ünitesi, lüks ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir parçadır. Televizyonunuz için şık bir zemin oluştururken, aynı zamanda depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir alan sunar.

Kaliteli malzemelerden üretilen Milton TV ünitesi, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık lake kaplama yüzeyi ve detaylı işçilikle tasarlanmış olan ünite, oturma odanızın görsel estetiğini yükseltir.

Farklı bölmeleri ve raflarıyla, televizyon ekipmanlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kablo yönetimi için özel olarak tasarlanmış geçiş delikleri, düzenli bir görüntü sağlar.

Milton TV ünitesi, modern tarzıyla evinizdeki yaşam alanınızı tamamlar. Şık ve pratik bir çözüm sunan bu ünite, televizyon keyfinizi daha da özel hale getirir.

İnegölsofa Milton Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Milton TV Ünitesi bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı