2023 Model Web Sitesine Özel

Milton Orta Sehpa

TU1410017727
13.283 TL 13.969 TL %5
14.612 TL 15.366 TL %5
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 13.283 TL
Toplam
14.612 TL 13.283 TL
13.969 TL
Orta Sehpa
14.612 TL
13.283 TL
14.612 TL
13.283 TL
Toplam
13.283 TL14.612 TL

Ürün Özellikleri

Milton orta sehpa, şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan bir tamamlayıcı aksesuardır. Zarif tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken bu sehpa, oturma odanızın görünümünü tamamlayacak bir parçadır.

Ahşap ve metalin uyumlu kombinasyonuyla tasarlanan Milton orta sehpa, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş bir tablaya ve alt bölmeye sahip olması sayesinde kitaplarınızı, dergilerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Milton orta sehpa, şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra işlevselliğiyle de öne çıkar. Oturma odanızda kullanabileceğiniz çeşitli dekoratif objeleri sergilemek için ideal bir yüzey sunar.

Evinizin merkezi noktasında yer alacak olan Milton orta sehpa, hem estetik hem de kullanışlı bir parça olarak oturma alanınıza değer katar.

İnegölsofa Milton Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Milton Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı