Meta Cam Kapaklı Dolap - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Meta Cam Kapaklı Dolap

YOT1410007752
36.180 TL 45.225 TL %20
39.798 TL 49.748 TL %21
Takım İçeriği
Dolap1 x 36.180 TL
Toplam
39.798 TL
45.225 TL
36.180 TL
45.225 TL
Dolap
39.798 TL
36.180 TL
39.798 TL
36.180 TL
Toplam
36.180 TL39.798 TL

Ürün Özellikleri

Meta Cam Kapaklı Dolap, şık, kullanışlı bir yatak odası dolabıdır. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. İnceleyin!   

Meta Cam Kapaklı Dolap, yatak odanız için şık ve kullanışlı bir depolama çözümü sunar. Kapaklı tasarımı sayesinde eşyalarınızı düzenli ve gizli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Geniş iç hacmi, çeşitli giysilerin, aksesuarların ve diğer eşyaların kolayca yerleştirilmesine imkan tanır. Raflar, çekmeceler ve askılık bölmeleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Meta Dolap, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik ve şık tasarımıyla yatak odanıza zarif bir görünüm katar.

Farklı renk ve boyut seçenekleriyle uyumlu bir şekilde odanızın dekorasyonuna entegre edebilirsiniz. Fonksiyonellik ve stil arayanlar için ideal bir tercihtir.

Meta Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Meta Dolap

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Dolap Ön Yüz Füme reflekte(aynalı) cam kapak kullanılmıştır

Dolap Kapak Fonksiyonu İthal Stoplu Menteşe Sistemi

Çekmece Ray Çekmecelerde ithal teleskobik ray kullanılmıştır

Aydınlatma Özelliği Dolapta led aydınlatma bulunmaktadır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Dolapta istenildiği takdirde Mdf kapaklar füme cam kapak olarak; füme cam kapaklar ise Mdf kapak olarak değiştirilmektedir

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı