Web Sitesine Özel

Meta Aynalı Şifonyer

YOT1410007753
12.870 TL 16.088 TL %21
14.157 TL 17.696 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 12.870 TL
Toplam
14.157 TL
16.088 TL
12.870 TL
16.088 TL
Şifonyer ( Aynalı )
14.157 TL
12.870 TL
14.157 TL
12.870 TL
Toplam
12.870 TL14.157 TL

Ürün Özellikleri

Meta Aynalı Şifonyer, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren aynalı bir şifonyerdir. Yatak odanızda kullanabileceğiniz geniş çekmeceleri ve bölmeleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Meta Şifonyer, dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanım sağlar. Aynalı yüzeyi, odanıza ferah bir his katarken aynı zamanda pratik bir şekilde giyinme veya makyaj yapma imkanı sunar.

Zarif tasarımıyla odanızın dekorasyonunu tamamlar ve şıklık katarken, geniş depolama alanıyla da ihtiyaçlarınızı karşılar. Farklı renk seçenekleriyle stilinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Meta Şifonyer, odanızı düzenli tutmanızı sağlayacak ve günlük kullanımınızı kolaylaştıracak bir mobilyadır.

Meta Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Şifonyer ve aynası

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Çekmece Ray Çekmecelerde ithal teleskobik ray kullanılmıştır

Aydınlatma Özelliği Dolapta led aydınlatma bulunmaktadır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı