Web Sitesine Özel

Meta Aynalı Konsol

YOT1410007748
18.252 TL 22.815 TL %20
20.078 TL 25.097 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 18.252 TL
Toplam
20.078 TL
22.815 TL
18.252 TL
22.815 TL
Konsol ( Aynalı )
20.078 TL
18.252 TL
20.078 TL
18.252 TL
Toplam
18.252 TL20.078 TL

Ürün Özellikleri

   

Meta Aynalı Konsol, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını ve pratik çözümlerini bir araya getiren özel bir mobilya parçasıdır. Ceviz tonlarındaki ahşap dokusu ve ayna detayları, bu konsolu modern ve şık kılıyor. Geniş depolama alanları ve zarif tasarımı ile Meta, evinizi düzenlemenin yanı sıra estetik bir atmosfer katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Meta Aynalı Konsol, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkarken, aynı zamanda odanıza ferahlık ve aydınlık bir hava katıyor. İnegöl Sofa'nın tasarım ustalığı ile hazırlanan bu konsol, yaşam alanınıza modern bir dokunuş ekleyerek evinizi özel kılıyor.

Meta Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Meta Konsol ve Aynası

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Ek Bilgi

füme cam kapaklar Mdf kapak olarak değiştirilmektedir

Ahşap Bakımı

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin

ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1974675

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı