Web Sitesine Özel

Meta Aynalı Komodin

YOT1410007754
4.689 TL 5.861 TL %20
5.158 TL 6.447 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.689 TL
Toplam
5.158 TL
5.861 TL
4.689 TL
5.861 TL
Komodin
5.158 TL
4.689 TL
5.158 TL
4.689 TL
Toplam
4.689 TL5.158 TL

Ürün Özellikleri

Meta Aynalı Komodin, şık ve pratik bir tamamlayıcı aksesuar olarak yatak odanızın vazgeçilmez bir parçası olacak. İhtiyaç duyduğunuz eşyaları kolaylıkla saklayabileceğiniz çekmece ve bölmeleriyle düzenli bir kullanım sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı Meta Komodin, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Zarif tasarımıyla odanıza şıklık ve estetik bir hava katar.

Farklı renk seçenekleriyle uyumlu bir şekilde odanızın dekorasyonuna entegre edebilirsiniz. Göz alıcı detayları ve modern çizgileriyle Meta Komodin, odanızı tamamlayan bir parça olacak.

Fonksiyonelliği ve şıklığı bir araya getiren Meta Komodin ile yatak odanızı düzenli tutabilir ve eşyalarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Meta Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Meta komodin

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı