Web Sitesine Özel

Meta Açılır Yemek Masası

YOT1410007750
14.076 TL 17.595 TL %20
15.484 TL 19.355 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 14.076 TL
Toplam
15.484 TL
17.595 TL
14.076 TL
17.595 TL
Masa
15.484 TL
14.076 TL
15.484 TL
14.076 TL
Toplam
14.076 TL15.484 TL

Ürün Özellikleri

     

Meta Açılır Yemek Masası, İnegöl Sofa'nın özenle tasarladığı birinci sınıf bir mobilya parçasıdır. Ceviz tonlarındaki ahşap dokusu, modern çizgilerle buluşarak yemek alanınıza zarafet katıyor. Genişleme özelliği sayesinde masa, ihtiyaca göre daha fazla konuk ağırlamak için uyarlanabilir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Meta Açılır Yemek Masası, dayanıklılığı ve estetik tasarımı ile evinize değer katarken, aynı zamanda fonksiyonellik sunar. Zarif detayları ve şık yapısı ile Meta Açılır Yemek Masası, aile yemekleri veya özel davetler için ideal bir seçenek sunuyor. İnegöl Sofa kalitesi ve tasarım ustalığı ile hazırlanan bu masa, yaşam alanınıza modern bir dokunuş ekleyerek evinizi özel kılıyor.

Meta Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Yemek Masası

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Füme cam kapaklar Mdf kapak olarak değiştirilmektedir

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı