Web Sitesine Özel

Meta 6'lı Sandalye Seti

YOT1410007749
27.972 TL 34.965 TL %20
30.770 TL 38.462 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 27.972 TL
Toplam
30.770 TL
34.965 TL
27.972 TL
34.965 TL
Sandalye (6 Adet)
30.770 TL
27.972 TL
30.770 TL
27.972 TL
Toplam
27.972 TL30.770 TL

Ürün Özellikleri

     

Meta 6'lı Sandalye Seti, İnegöl Sofa'nın özenle tasarladığı birinci sınıf bir yemek odası mobilya setidir. Ceviz tonlarındaki ahşap detayları ve modern çizgileri ile dikkat çeken bu sandalye seti, hem şık hem de konforlu bir oturum sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Meta Sandalye Seti, dayanıklılığı ve estetik tasarımıyla öne çıkarken, ev dekorasyonunuzu zenginleştiriyor. Zarif detayları ve ergonomik yapısı ile yemek alanınızda ağırlanan misafirlerinize rahat ve şık bir deneyim sunuyor. İnegöl Sofa'nın kalitesi ve tasarım ustalığı ile hazırlanan Meta 6'lı Sandalye Seti, evinizi özel kılacak estetik bir atmosfer yaratmanıza yardımcı oluyor.

Meta Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye

Ürün Malzemesi E1 Kalitesinde suntalam malzemeden üretilmiştir

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır.

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, 

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı