Melisa Sürgülü Dolap - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Melisa Sürgülü Dolap

YOT1410008211
27.224 TL 34.030 TL %20
29.944 TL 37.430 TL %20
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 27.224 TL
Toplam
29.944 TL
34.030 TL
27.224 TL
34.030 TL
Sürgülü Dolap
29.944 TL
27.224 TL
29.944 TL
27.224 TL
Toplam
27.224 TL29.944 TL

Ürün Özellikleri

Melisa Sürgülü Dolap, geniş iç hacmi ve modern tasarımı ile yatak odanızda şıklık ve düzen sağlar. Kaliteli ve işlevsel bir depolama çözümü. Hemen Keşfet!

Melisa Sürgülü Dolap, şık ve işlevsel bir depolama çözümü sunan yatak odası dolabıdır. Geniş iç hacmi ve ergonomik düzenlemeleri ile kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Sürgülü kapak sistemi sayesinde alan tasarrufu sağlar ve odanızda daha fazla hareket alanı sunar. Dolap içerisindeki raf ve askılık düzenlemeleri ise farklı eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize olanak tanır.

Melisa Sürgülü Dolap, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Estetik tasarımı ile mekanınıza modern bir hava katar ve dekorasyonunuzu tamamlar.

Farklı renk ve desen seçenekleri ile tarzınıza uygun bir dolap tercih edebilir, yatak odanızı düzenli ve şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Melisa Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet gardırop

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Aydınlatma Özelliği: Aydınlatma özelliği gardıropta vardır.

Gardırop Kapak Fonksiyon: Sürgülü kapaklıdır. Menteşe kapaklıdır. 

2 adet mukavemetli amortisör ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır. 2 adet mukavemetli amortisör ve 1 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır. 

Çekmece/Kapak Mekanizması: Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır.

Dolap İçeriği: Askı, Çekmece, Raf

Dolap Fonksiyonu: Çekmece, Aydınlatma

Dolap Tipi: Menteşe Kapak, Sürgü Kapak, Aynalı Kapak

Ek Bilgiler DOLAP AÇILIR KAPAK ALİMİNYÜM ÇERÇEVE İÇERİSİNDE REFLEKTE CAMLIDIR. KOMİDİN VE ŞİFONYER ALT VE ÜST TABLALARINDA AHŞAP VE MDF PROFİL KULLANILMIŞTIR. ŞİFONYER AYNASI 4x50 LAMA SAÇTAN ÜRETİLMİŞTİR. KULP DETAYLARI 1 KALİTE ZAMAK DÖKÜMDEN ÜRETİLMİŞTİR. ŞİFONYER SOL BÖLÜM ÇEKMECE İÇİ TAKILIK BÖLÜMÜ VARDIR. AÇILIR KAPAK BÖLÜMÜNDE SPOT LED AYDINLATMASI VARDIR.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sürgülü Dolap26069220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı