Web Sitesine Özel

Melisa Kapitoneli Bench

YOT1410008098
3.268 TL 4.085 TL %20
3.595 TL 4.494 TL %21
Takım İçeriği
Bench1 x 3.268 TL
Toplam
3.595 TL
4.085 TL
3.268 TL
4.085 TL
Bench
3.595 TL
3.268 TL
3.595 TL
3.268 TL
Toplam
3.268 TL3.595 TL

Ürün Özellikleri

  

Melisa Kapitoneli Bench, şık ve zarif tasarımıyla yaşam alanınıza modern bir dokunuş sağlar. Bu salon takımı, rahat bir oturma deneyimi sunan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Estetik çizgileri ve detaylarıyla dikkat çeken Melisa Bench, tamamlayıcı aksesuar olarak salonunuzda önemli bir yer tutar. İnce işçilikle tasarlanmış olan bank, zarafetiyle odanıza sofistike bir hava katar.

Yumuşak minderi ve dayanıklı yapısıyla Melisa Bench, uzun süreli kullanıma uygun bir seçimdir. Farklı renk seçenekleriyle kişisel tercihlerinize uyum sağlayabilir ve mekânınızın dekorasyonuna uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Melisa Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet bench

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Aydınlatma Özelliği: Aydınlatma özelliği yoktur.

Sandalye Kumaş Özelliği: Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Sandalye Kumaş Değişikliği: Kumaş değişimi yapılabilir. Kumaş alternatifleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı