Web Sitesine Özel

Melisa Çift Kişilik Karyola

YOT1410008215
16.046 TL 20.057 TL %20
17.650 TL 22.063 TL %21
Takım İçeriği
Karyola1 x 16.046 TL
Toplam
17.650 TL
20.057 TL
16.046 TL
20.057 TL
Karyola
17.650 TL
16.046 TL
17.650 TL
16.046 TL
Toplam
16.046 TL17.650 TL

Ürün Özellikleri

Melisa Çift Kişilik Karyola, yatak odanıza şıklık ve konfor katmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen bu karyola, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Estetik detaylarla süslenmiş olan Melisa Karyola, modern ve zarif bir görünüme sahiptir. Şık başlık ve ayak uçları, odanızı dikkat çekici bir şekilde tamamlar.

Yatak bölümü geniş ve konforlu olup rahat bir uyku deneyimi sunar. Kullanışlı depolama alanlarıyla da fonksiyonel bir seçenek sunar.

Melisa Karyola, farklı renk ve boyut seçenekleriyle kişisel tercihlerinize uyum sağlar. Yatak odanızda stil ve rahatlık arayanlar için ideal bir seçimdir.

Melisa Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet  karyola

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

*Baza Opsiyoneldir.

Karyola Çerçeve Malzemesi: İç iskeleti ahşap malzeme, görünen yüzey ise sünger ve kumaş kaplanarak üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 160x200

Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite sunta-lam malzemeden, baza kapağı ise aluminyum profilden üretilmiştir.

Başlık Tipi: Kumaş & Deri Başlıklı, Geniş Başlıklı

Karyola Tipi: Döşemeli, Ahşap 

Başlık Malzemesi: İç iskeleti ahşap malzeme, görünen yüzeyler ise sünger ve kumaş kaplanarak üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı