Melisa Ceviz Komodin - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Melisa Ceviz Komodin

YOT1410008213
2.672 TL 3.340 TL %20
2.936 TL 3.670 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 2.672 TL
Toplam
2.936 TL
3.340 TL
2.672 TL
3.340 TL
Komodin
2.936 TL
2.672 TL
2.936 TL
2.672 TL
Toplam
2.672 TL2.936 TL

Ürün Özellikleri

Melisa Ceviz Komodin, yatak odanıza şıklık ve düzen katan bir tamamlayıcı aksesuardır. Geniş alanı ve zarif tasarımıyla fonksiyonel ve estetiktir. Keşfet!

Melisa Ceviz Komodin, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuar olarak yatak odanıza şıklık katıyor. Estetik tasarımıyla dikkat çeken bu komodin, yatak odası dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak.

Geniş depolama alanı sayesinde kitaplarınız, gözlükleriniz, telefonunuz gibi günlük ihtiyaçlarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Rahatlıkla erişilebilir çekmeceleri ve kullanışlı dolap bölmesi ile eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Melisa Komodin, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zarif detayları ve kaliteli işçiliğiyle uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Farklı renk ve desen seçenekleriyle tarzınıza uygun bir seçim yapabilir, yatak odanızı özgün bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Melisa Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet komodin

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Çekmece/Kapak Mekanizması: Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin664768

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı