Web Sitesine Özel

Melisa Bazalı Karyola

YOT1410008214
21.099 TL 26.374 TL %21
23.210 TL 29.012 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 21.099 TL
Toplam
23.210 TL
26.374 TL
21.099 TL
26.374 TL
Karyola Bazalı
23.210 TL
21.099 TL
23.210 TL
21.099 TL
Toplam
21.099 TL23.210 TL

Ürün Özellikleri

Melisa Bazalı Karyola, şık ve fonksiyonel bir yatak odası çözümü sunar. Estetik bir tasarıma sahip olan bu karyola, yatak odanızı modern bir görünüme kavuştururken sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bazalı yapısı sayesinde ek depolama alanı sunan Melisa Karyola, yorgan, battaniye ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Böylece odanız daha düzenli ve ferah bir hale gelir.

Yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen Melisa Bazalı Karyola, konforlu bir uyku deneyimi sunar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla vücudunuzun doğru pozisyonda dinlenmesini sağlar.

Farklı renk ve boyut seçenekleriyle kişisel tercihlerinizi yansıtabilir, yatak odanızı istediğiniz tarzda dizayn edebilirsiniz.

Melisa Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet bazalı karyola

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Karyola Çerçeve Malzemesi: İç iskeleti ahşap malzeme, görünen yüzey ise sünger ve kumaş kaplanarak üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 160x200

Başlık Tipi: Kumaş & Deri Başlıklı, Geniş Başlıklı

Karyola Tipi: Döşemeli, Ahşap 

Başlık Malzemesi: İç iskeleti ahşap malzeme, görünen yüzeyler ise sünger ve kumaş kaplanarak üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı177224114

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı