Web Sitesine Özel

Melisa Aynalı Şifonyer

YOT1410008212
12.654 TL 15.818 TL %21
13.919 TL 17.399 TL %21
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 12.654 TL
Toplam
13.919 TL
15.818 TL
12.654 TL
15.818 TL
Şifonyer ( Aynalı )
13.919 TL
12.654 TL
13.919 TL
12.654 TL
Toplam
12.654 TL13.919 TL

Ürün Özellikleri

Melisa Aynalı Şifonyer, şık ve pratik bir depolama çözümü sunan bir parçadır. Yatak odası veya giyinme odası gibi mekanlarda kullanılabilecek bu şifonyer, fonksiyonelliği ile dikkat çeker.

Geniş çekmeceleri ve dolap bölmesi sayesinde kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Aynalı tasarımı ise hem kullanışlı hem de dekoratif bir özellik sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Melisa Şifonyer Aynalı, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Estetik detayları ve zarif çizgileriyle mekanınıza şıklık katar.

Farklı renk seçenekleri ile tarzınıza uygun bir şifonyer seçebilir, mekanınızı stil sahibi bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Melisa Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet şifonyer + ayna

Malzeme: Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir.

Çekmece/Kapak Mekanizması: Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )12144179

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı