Kampanyalı Ürün

Megane Köşe Koltuk

KT1410015289
90.844 TL 121.125 TL %25
99.929 TL 133.238 TL %25
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 90.844 TL
Toplam
99.929 TL
121.125 TL
90.844 TL
121.125 TL
Köşe Koltuk
99.929 TL
90.844 TL
99.929 TL
90.844 TL
Toplam
90.844 TL99.929 TL

Ürün Özellikleri

 

Megane Köşe Koltuk Takımı, modern tarzı ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza sofistike bir hava katıyor. Bu modern köşe koltuk takımı, geniş oturma alanı ve ergonomik yapısıyla maksimum konfor sunuyor.

Estetik çizgileri ve özenle seçilmiş renkleriyle her türlü dekorasyona uyum sağlayan Megane Köşe Koltuk Takımı, odanızın merkezinde zarif bir vurgu yapar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım için dayanıklılığıyla öne çıkar.

Modern köşe koltuk takımı modelleri arasında özgün tasarımıyla fark yaratan Megane, hem görsel açıdan etkileyici hem de konforlu bir deneyim sunar. Evlerinizde veya ofislerinizde stil ve rahatlık arayanlar için ideal bir seçenektir.

Takım içeriğinde 1 adet Megane Köşe Koltuk bulunmaktadır.

İnegölsofa Megane Köşe Takımı ( İnegöl Mobilya )


Takım İçeriği : 1 Adet Köşe Takımı Full Setten Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Kumaş Bakımı : Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği : 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı : Oturumu yumuşaktır.

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk305-30510085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı