Meet Raflı Komodin - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Meet Raflı Komodin

YOT1410018348
4.584 TL 5.730 TL %20
5.048 TL 6.310 TL %20
Takım İçeriği
Komodin Sol1 x 4.584 TL
Toplam
5.048 TL
5.730 TL
4.584 TL
5.730 TL
Komodin Sol
5.048 TL
4.584 TL
5.048 TL
4.584 TL
Toplam
4.584 TL5.048 TL

Ürün Özellikleri

Komodin modelleri ve fiyatları. Meet Raflı Komodin, işlevsel tasarımıyla odanıza zarif bir dokunuş sağlar. Raflı alanı, modern tasarımıyla dikkat çeker. 

Meet Raflı Komodin, işlevsel ve şık tasarımıyla odanıza zarif bir dokunuş sağlar. Hem dekoratif hem de depolama alanı olarak kullanabileceğiniz bu komodin, tamamlayıcı aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Meet Komodin, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çekmece ve dolap bölümleri sayesinde küçük eşyalarınızı kolayca saklayabilir ve düzeninizi sağlayabilirsiniz. Şık ve modern tasarımıyla dekorasyonunuza sofistike bir dokunuş katar.

Farklı renk seçenekleriyle tarzınıza uygun bir komodin tercih edebilirsiniz. Zarif detayları, kulpları ve düzgün hatlarıyla odanızın atmosferini tamamlar. Meet Komodin, işlevselliği ve şıklığı bir arada sunan mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır.

Komodin Modelleri - Meet Komodin, odanızı tamamlayan şık ve işlevsel bir aksesuardır. Depolama alanı ve modern tasarımıyla dikkat çeker.

İnegölsofa Meet Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Meet Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin Sol674548

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı