Meet Ceviz Yemek Masası - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Meet Ceviz Yemek Masası

YOT1410017302
19.960 TL 24.950 TL %20
21.952 TL 27.440 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 19.960 TL
Toplam
21.952 TL
24.950 TL
19.960 TL
24.950 TL
Masa
21.952 TL
19.960 TL
21.952 TL
19.960 TL
Toplam
19.960 TL21.952 TL

Ürün Özellikleri

Yemek masası takımı arayanlar için ideal seçenek. Meet Ceviz Yemek Masası, modern ve sağlam yapısıyla yemek odanıza zarif bir hava katar. Hemen İncele!  

Meet Ceviz Yemek Masası, şık ve modern tasarımıyla yemek odanıza zarif bir atmosfer katmak için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu masa, dayanıklılığı ve sağlamlığıyla öne çıkar. Estetik detaylar, düzgün kenarlar ve pürüzsüz bir yüzey, masanın şık görünümünü tamamlar.

Geniş bir masa yüzeyine sahip olan Meet Masa, aile ve misafirlerle keyifli yemeklerin tadını çıkarmanızı sağlar. Rahatlıkla 6 ila 8 kişiyi ağırlayabilecek büyüklükte olup geniş bir oturma alanı sunar.

Yemek masası takımı arayanlar için ideal bir seçenek olan Meet Masa, diğer mobilyalarınızla mükemmel bir uyum sağlar. Minimalist ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar ve yaşam alanınıza modern bir dokunuş katar.

İnegölsofa Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Masa bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa20810476

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı