Meet Ceviz Sandalye Seti - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Meet Ceviz Sandalye Seti

YOT1410017303
24.072 TL 30.090 TL %20
26.480 TL 33.100 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 24.072 TL
Toplam
26.480 TL
30.090 TL
24.072 TL
30.090 TL
Sandalye (6 Adet)
26.480 TL
24.072 TL
26.480 TL
24.072 TL
Toplam
24.072 TL26.480 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve rahat Meet Ceviz Sandalye Seti, yaşam odası için ideal bir seçenek. Modern tasarımı ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. İnceleyin! 

Meet Ceviz Sandalye Seti, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bir yaşam odası sandalyesidir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturma deneyimlerinde bile konforu sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sandalye, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar.

Modern ve minimalist tarzıyla her türlü yaşam alanına uyum sağlayan Meet Sandalye, zarif çizgileri ve estetik detaylarıyla dikkat çeker. Şık renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayarak yaşam alanınıza şıklık katar.

Dayanıklı ve stabil yapısıyla güvenli bir oturma deneyimi sunan Meet Sandalye, aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Pratik kullanımı ve şık görünümü ile evinizdeki yaşam odası alanını tamamlar.

İnegölsofa Meet Sandalye (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet  Sandalye (6 Adet) bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı