Meet Camlı Gardırop - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Meet Camlı Gardırop

YOT1410017306
44.080 TL 55.100 TL %20
48.496 TL 60.620 TL %20
Takım İçeriği
6 Kapılı Dolap1 x 44.080 TL
Toplam
48.496 TL
55.100 TL
44.080 TL
55.100 TL
6 Kapılı Dolap
48.496 TL
44.080 TL
48.496 TL
44.080 TL
Toplam
44.080 TL48.496 TL

Ürün Özellikleri

Meet Camlı Gardırop, şık ve kullanışlı bir kapaklı dolap çözümüdür. Geniş iç hacmi ve estetik tasarımıyla kıyafetlerinizi kolaylıkla saklamanızı sağlar. 

Meet Camlı Gardırop, şık ve kullanışlı bir dolap çözümü sunarak odanızı düzenlemenize yardımcı olur. Kapaklı dolap tasarımıyla eşyalarınızı tozdan ve gözlerden uzak tutar.

Gardırop geniş iç hacmiyle kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklama imkanı sunar. Raf, askılık ve çekmece gibi depolama birimleri sayesinde eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilen Meet Gardırop, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Estetik ve şık tasarımıyla odanıza modern bir hava katarken, düzenli ve ferah bir ortam yaratır.

Kapaklı dolap tasarımı, eşyalarınızı tozdan ve güneş ışığından korurken, odanızın düzenli ve temiz görünmesini sağlar. Meet Gardırop, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getirerek pratik bir depolama çözümü sunar.

İnegölsofa Meet Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet  6 Kapılı Dolap bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 Kapılı Dolap27164225

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı