Meet Aynalı Konsol - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Meet Aynalı Konsol

YOT1410017301
27.480 TL 34.350 TL %20
30.232 TL 37.790 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 27.480 TL
Toplam
30.232 TL
34.350 TL
27.480 TL
34.350 TL
Konsol ( Aynalı )
30.232 TL
27.480 TL
30.232 TL
27.480 TL
Toplam
27.480 TL30.232 TL

Ürün Özellikleri

Ahşap Konsol modelleri ve fiyatları. Meet Aynalı Konsol, doğal ceviz rengi ve şık tasarımıyla odanıza zarafet katar, depolama alanı sağlar. Hemen Keşfet!

Meet Aynalı Konsol, doğal ahşap dokusuyla şıklığı ve zarafeti bir araya getiren bir mobilya parçasıdır. Ceviz renk seçeneğiyle odanıza sıcak bir atmosfer katar. Hem dekoratif bir parça olarak kullanabileceğiniz hem de depolama alanı olarak değerlendirebileceğiniz geniş bir üst yüzeye sahiptir.

Yüksek kaliteli ahşap malzemeden üretilen Meet Konsol, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Üç adet çekmece ve alt kısımdaki raf alanıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Çekmecelerin kulpları ve detaylı işçiliği, konsola şık bir görünüm kazandırır.

Ahşap konsol modelleri arasında dikkat çeken Meet Konsol, minimalist ve modern tasarımıyla evinize sofistike bir hava katar. İnce detaylar ve sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir mobilya parçasıdır.

İnegölsofa Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet  Konsol ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2285281

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı