Meet Ahşap Kollu Berjer - İnegölSofa
2023 Model

Meet Ahşap Kollu Berjer

KT1410015500
10.552 TL 13.190 TL %20
11.608 TL 14.510 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 10.552 TL
Toplam
11.608 TL
13.190 TL
10.552 TL
13.190 TL
Berjer
11.608 TL
10.552 TL
11.608 TL
10.552 TL
Toplam
10.552 TL11.608 TL

Ürün Özellikleri

Meet Ahşap Kollu Berjer, modern ve şık bir tekli berjer modelidir. Ergonomik yapısı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Meet Ahşap Kollu Berjer, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir tekli berjer modelidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu berjer, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.

Meet Berjer, ergonomik yapısı sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar. Rahat minderleri ve destekleyici sırt kısmıyla vücudunuzun doğal eğrilerini takip eder ve rahatlıkla dinlenmenizi sağlar.

Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayan Meet Berjer, evinizin veya ofisinizin herhangi bir köşesinde göz alıcı bir parça olarak kullanılabilir. İster oturma odasında, ister yatak odasında veya çalışma alanında şıklığı ve konforu bir arada sunar.

Meet Berjer, kendinizi rahat ve özel hissetmek istediğiniz her an size eşlik edecek mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Meet Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Meet Berjer bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer759080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı