Mass Yatak Odası Takımı - İnegölSofa

Mass Yatak Odası Takımı

YOT1410006701
66.590 TL 94.360 TL %30
73.259 TL 103.810 TL %30
Takım İçeriği
Mass Yatak Odası Takımı1 x 66.590 TL
5 Kapılı Dolap 1 adet
Aynalı Şifonyer 1 adet
Komodin 2 adet
Karyola 1 adet
Toplam
73.259 TL
94.360 TL
66.590 TL
94.360 TL
Mass Yatak Odası Takımı
5 Kapılı Dolap 1 adet
Aynalı Şifonyer 1 adet
Komodin 2 adet
Karyola 1 adet
66.590 TL
66.590 TL
5 Kapılı Dolap
43.760 TL
39.784 TL
Aynalı Şifonyer
12.720 TL
11.560 TL
Komodin
5.240 TL
4.760 TL
Karyola
16.088 TL
14.624 TL
Karyola Bazalı ( 160 cm )
22.256 TL
20.232 TL
Toplam
66.590 TL73.259 TL

Ürün Özellikleri


İnegölsofa Mass Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) 

Modern Yatak Odası Takımı, şık, çağdaş tasarımıyla yatak odanıza ferah bir atmosfer katarken, kullanışlı depolama alanlarıyla da fonksiyonel çözüm sunar.

Modern Yatak Odası Takımı, şık ve çağdaş bir tarzı yansıtarak yatak odanızı dönüştürmek için mükemmel bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen takım, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar.

Takım, şık yatak başlığı, geniş dolap ve şifonyer gibi parçalardan oluşur. İyi düşünülmüş depolama alanları ve kullanışlı detaylar sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Modern çizgiler ve minimalist tasarım, odanıza ferah bir atmosfer katar.

Kaliteli işçilik ve estetik detaylarla donatılmış olan Modern Yatak Odası Takımı, stilinizi yansıtan bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren bu takım, yatak odanızda mükemmel bir uyum sağlar.

Takım İçeriği: 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet 5 kapılı Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.

*Baza Opsiyoneldir.

Kullanılan Malzeme: MDF ve Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Karyola ve Başlık Özellikleri : Kumaş döşeme uygulanmıştır,

Gardırop Özellikleri: Temperli kenar baskılı 4 mm reflekte cam kapak kullanılmıştır. Dolap içinde metal çerçeveli pantolonluk bulunmaktadır. 2 adet çekme raf bulunmaktadır. Ön yüzler MDF'dir, kapak kenarındaki çerçeveler aliminyum malzemeden üretilmiştir.

Komodin Özellikleri: 2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir.

Şifonyer Özellikleri: 5 adet çekmece ve 1 adet aynadan oluşmaktadır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır.

Yatak veya Baza Ölçüsü: 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazalıdır.)

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı