Web Sitesine Özel

Mass Ceviz Komodin

YOT1410022376
8.000 TL 10.000 TL %20
8.800 TL 11.000 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 8.000 TL
Toplam
8.800 TL
10.000 TL
8.000 TL
10.000 TL
Komodin
8.800 TL
8.000 TL
8.800 TL
8.000 TL
Toplam
8.000 TL8.800 TL

Ürün Özellikleri

İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yansıtan Mass Ceviz Komodin, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Ceviz tonlarındaki zarif görünümüyle modern ev dekorasyonlarına mükemmel uyum sağlıyor. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu komodin, yüksek kaliteli çelik detayları ile zenginleştirilmiştir. Geniş ve kullanışlı iç hacmi, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir alan sunar.

Mass Ceviz Komodin, çekmecelerindeki özel düzenleme bölmeleri ile eşyalarınızı kolayca kategorize etmenize yardımcı olur. Ahşap dokusu ve çelik detayları, ürüne sofistike bir hava katarken, sağlam yapısı uzun ömürlü kullanım vaat eder. Bu komodin, fonksiyonellik ile zarafeti bir araya getirerek evinizin her köşesine estetik bir dokunuş ekler. İnegöl Sofa kalitesiyle tasarlanan Mass Ceviz Komodin, evinizde düzeni ve şıklığı bir araya getiriyor.

İnegölsofa Mass Ceviz Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mass Ceviz Komodin bulunmaktadır.

Kullanılan Malzeme: MDF ve Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Komodin Özellikleri: 2 Adet çekmeceden oluşmaktadır. Ön yüz ve gövdelerde MDF malzeme kullanılmıştır. Ayaklar ahşap olarak üretilmiştir.

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Temmuz 2024 - 14 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı